Rekrutacja

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

Albert Einstein

Polska Grupa Doradczo Finansowa jest firmą skupiającą w swoich szeregach najlepszych ekspertów z dziedziny finansów, prawa finansowego, rozwoju osobistego, bankowości, rachunkowości oraz wszystkich przedmiotów bezpośrednio związanych z pieniędzmi. Aby zostać naszym pracownikiem, istnieją dwie możliwości:

1) Jesteś wziętym ekspertem, z udokumentowanym doświadczeniem, który ma dość pracy wbrew zdrowemu rozsądkowi oraz chciałby w końcu rozpocząć swoją pracę prokliencko.

2) Jesteś młodym człowiekiem, który właśnie rozpoczyna swoją karierę zawodową, a który chciałby robić w życiu coś ważnego – optymalizować finanse naszych klientów, rozwijać się jako menadżer, otrzymać gigantyczną wiedzę bezpośrednio od najlepszych ekspertów i brać udział w projektach finansowych zmieniających naszą rzeczywistość.

Jeżeli którakolwiek z tych odpowiedzi do Ciebie pasuje, zadzwoń do nas.

Jeżeli pragniesz stabilnego etatu do emerytury, na którym nie odczujesz ani grama stresu, radości z dobrze wykonanej pracy a premia nie będzie dla Ciebie motywatorem, a raczej przypomnieniem że w ogóle istnieje – jest wiele wspaniałych firm, które mogą zaspokoić Twoją potrzebę.

PGDF – Szkolenia kończy jeden z dziesięciu, sukces odnoszą wszyscy.

Wyślij do nas CV

Dziękujemy! Twoje CV zostało przesłane do naszych kadr!

W przypadku zainteresowania Państwa kandydaturą, nasz pracownik skontaktuje się, w celu przekazania wszelkich informacji.